+371 27 228080
info@akcijaspreces.lv

Par uzņēmumu

Esi sveicināts akcijaspreces.lv internetveikalā!

Esam drošs un stabils uzņēmums, kas Latvijas tirgū ir vairāk ka 8 gadus. Esam apkalpojuši vairākus desmitus tūkstošus klientu, kā rezultātā saņemam pozitīvas atsauksmes un atkārtotus pirkumus no klientiem.

Mūsu fokuss ir uz apmierinātu klientu tāpēc mēs

  •          Mēs nodrošinām kvalitatīvu klientu servisu, kur klients ir 1. vietā
  •        Mēs  piedāvājam labāko cenu tirgū kāda vien iespējama
  •        Mēs  piedāvājam zemākās piegādes cenas Latvijā
  •         Pasūtot preci jāiemaksā tikai 10% avanss vai mazāk izņēmumu gadījumos

 

Mēs neesam vienkārši internetveikals, bet labprāt Jūs gaidām arī klātienē Augusta Deglava 50, (POST interjera telpās) , kur sniegsim Jums konsultāciju un palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko.

Mūsu salonā Jūs varēsiet apskatīt plašu virtuves skapīšu ekspozīciju , paraugus dīvāniem, krēsliem, dušas kabīnēm. Kā ari uz vietas varēsiet apskatīt plašu materiālu paraugu klāstu, lai klātienē varat redzēt Jūsu izvēlētās preces kvalitāti un krāsu.


Mūsu komandā sastāv no pārdošanas nodaļas, loģistikas nodaļas un mārketinga nodaļas!

Katrā nodaļā strādā pieredzējuši speciālisti ar ilgu gadu pieredzi, lai varētu nodrošināt Jums kvalitatīvu servisu visos procesos no preču pasūtīšanas līdz pat preces saņemšanai Jums mājās.


Aicinam Jūs sekot jaunumiem mūsu sociālajos tīklos facebook un instagram, kur savus klientus informējam par akcijām un jaunumiem.


https://www.instagram.com/akcijaspreces.lv/


https://www.facebook.com/akcijaspreces.lv/


Mūsu sadarbības partneri!

Mūsu uzņēmums aktīvi piedalās valsts un uzņēmumu iepirkumos, līdz ar to mūsu klientu loks ir gan pašvaldību iestādes gan privātie uzņēmumi. Akcijaspreces.lv partneris ir arī 220.lv ar visu pārstāvēto portfeli visās Baltijas valstīs, kur sekmīgi tirgojam savas preces, ko dēļ augstās kvalitātes un zemajām cenām ir arī iecienījuši klienti ārpus Latvijas robežām.